Systemy asekuracyje na dachach płaskich

Zadbaj o bezpieczeństwo pracy

Systemy asekuracyje na dachach płaskich

Na dachach wielkopowierzchniowych muszą być zastosowane systemy asekuracji dla osób pracujących oraz poruszających się po dachach.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z producentem - firmą CWL - pozwala na zastosowanie systemów asekuracyjnych na dachach istniejących obiektów.

Praca na wysokościach jest bardzo ryzykowna i niesie ze sobą duże zagrożenie, dlatego bardzo ważną kwestią jest zadbanie o bezpieczeństwo. Przy pracy na dachu należy działać ostrożnie i należy podjąć odpowiednie środki ochrony. Zanim przystąpi się do takich robót, należy przeprowadzić ocenę ryzyka potencjalnych zagrożeń i podjąć działania tylko i wyłącznie przy odpowiednich warunkach pogodowych. Powinno się pracować w zespole, aby w razie potrzeby był ktoś, kto może udzielić pomocy. Oczywiście bardzo istotną kwestią jest przestrzeganie obowiązujących przepisów i standardów bezpieczeństwa.

Praca na dachu wymaga odpowiednich narzędzi oraz sprzętu, który zapewni pracownikom bezpieczeństwo. TERMO-DACH SP. Z O.O. bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu wie, jak bardzo ryzykowny jest to zawód, dlatego swoją ofertę poszerzyliśmy o profesjonalne systemy asekuracyjne. Nasz sprzęt posiada wszelkie obowiązujące certyfikaty i spełnia normy bezpieczeństwa. Jest bardzo łatwy w użyciu, gdyż składa się z niewielu elementów. Wszystkie produkty, posiadają 40-letnią gwarancję, w klasie antykorozyjnej C4. Współpracujemy z jednym z najlepszych i najbardziej znanych dostawców w kraju – firmą CWL, która posiada wieloletnie doświadczenie i specjalizuje się tylko i wyłącznie w zabezpieczeniach dachowych.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, dodatkowo swoją ofertę, poszerzyliśmy o systemy asekuracyjne, znanej firmy, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zabezpieczeń dachowych – CWL.

CWL

Oferta zabezpieczeń

TERMO-DACH SP. Z O.O. oferuje wiele systemów zabezpieczeń i ciągle poszerzamy swój asortyment. Wśród naszych systemów asekuracyjnych mogą Państwo znaleźć:

  • balustrady zabezpieczające – jest to rodzaj zbiorczego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości. Dachy o mniejszym kącie nachylenia niż 6 stopni, można otoczyć w całości, co daje możliwość poruszania się, bez zakotwienia się za pomocą dodatkowego sprzętu zabezpieczającego. Taką balustradą można zabezpieczyć również drabinę dachową.
  • płytka mocująca do membrany dachowej/papy – dzięki takim płytkom można trwale zamocować elementy na membranach dachowych przy braku ingerencji w nią. Taką płytkę można zamontować na membranie albo pod nią.
  • zamocowania do kolektorów i paneli słonecznych – kolektory słoneczne montowane są na mocowaniach albo dzięki systemowi szyn dostarczanych przez producenta. Takie typy zamocowania montuje się na dachu krytym blachą profilowaną.
  • CWL Safety System – ten rodzaj systemu bezpieczeństwa umożliwia ciągłe zakotwiczenie osobistego sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości. Zgodny jest on ze standardem europejskim EN516, klasy 2.

Praca na dachu jest bardzo ryzykownym zajęciem, dlatego należy używać sprawdzonego sprzętu najwyższej jakości, od najbardziej zaufanych i prestiżowych firm. Z pomocą przychodzi Państwu nasza firma TERMO-DACH SP. Z O.O., która zawsze zapewni odpowiednie bezpieczeństwo oraz wyposaży w certyfikowane narzędzia.

Systemy asekuracyjne - C

Realizacje przed i po

Chcesz przekonać się o naszych możliwościach?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Masz problem z dachem? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Zadzwoń już dziś i zapisz się na konsultację!
Jesteśmy członkiem stowarzyszenia
Polskich Dachów Zielonych
Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone
World Green Infrastructure Network
NOT