O nas

Wszystkie usługi, które świadczymy wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów. TERMO-DACH SP. Z O.O. to firma działająca nie tylko na terenie całej Polski, swoje profesjonalne i niezawodne usługi świadczymy również w Danii, Niemczech, Szwajcarii i W. Brytanii.

Nasi pracownicy odbyli liczne branżowe szkolenia, posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz ogromną wiedzę. Te wszystkie elementy, pozwalają w sposób kompetentny i rzetelny, tworzyć wysokiej jakości pokrycia membranowe.

Nasze dachy tworzone są zgodnie z zaleceniami i rekomendacjami najbardziej renomowanych producentów. Zdobyte umiejętności wykorzystujemy do indywidualnych rozwiązań, bo dla nas każdy Klient jest wyjątkowy. Z wielką chęcią dzielimy się swoją wiedzą, oferując profesjonalne doradztwo. Nasze usługi to gwarancja długotrwałej jakości przy najbardziej optymalnej cenie. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość oraz zadowolenie naszych Klientów.

Oferujemy Państwu liczne usługi w zakresie profesjonalnego serwisu dachów, zajmujemy się badaniem szczelności, montażem membran, ocieplaniem, renowacją, wymianą, czy remontem. Cechuje nas szybki czas realizacji oraz gwarancja dokładności i trwałości. Stale poszerzamy swoją wiedzę oraz rozwijamy umiejętności w zakresie innowacyjnych technologii. Nasze materiały pochodzą od najlepszych wytwórców.

Chcąc się ciągle rozwijać wprowadziliśmy do swojej oferty systemy asekuracyjne, ponieważ wiemy, jak ważne jest zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa przy pracach na wysokościach.

W sytuacjach kryzysowych, dla Klientów z aktywnymi umowami serwisowymi, jesteśmy do dyspozycji w przeciągu 24 godzin od otrzymanego zgłoszenia. TERMO-DACH SP. Z O.O – to uczciwość biznesowa! Dla nas słowo jest zawsze ważniejsze od pieniędzy.

Zachęcamy do kontaktu z TERMO-DACH SP. Z O.O, w celu zapoznania się z naszym cennikiem. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualną wycenę oraz doradzą najnowsze rozwiązania i podpowiedzą cenne wskazówki.

Masz problem z dachem? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Zadzwoń już dziś i zapisz się na konsultację!
Dołącz do grona naszych Klientów
Współpracujemy z najlepszymi producentami
Jesteśmy członkiem stowarzyszenia
Polskich Dachów Zielonych
Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone
World Green Infrastructure Network
NOT