Serwis dachów płaskich

Zadbaj o czyszczenie odwodnienia dachu

Serwis dachów płaskich

Dachy ulegają uszkodzeniom nie tylko pod wpływem czynników mechanicznych ale również atmosferycznych. W związku z tym, należy zawsze pamiętać o ich odpowiednim i systematycznym czyszczeniem odwodnienia dachu. TERMO-DACH SP. Z O.O, to firma która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług związanych z kompleksowym serwisowaniem dachów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz, zarówno tradycyjnych jak i innowacyjnych, propozycji dotyczących wszystkich obszarów, które pozwalają na zapewnienie właściwego stanu dachu oraz na jego, prawidłowe i zgodne z przepisami, użytkowanie. Zajmujemy się zarówno czynnościami związanymi z bieżącą eksploatacją i szybkim reagowaniem na pojawiające się usterki, jak i z planowanymi pracami związanymi z konserwacją i wymianą wszystkich warstw dachu od paroizolacji przez termoizolację, aż po warstwę hydroizolacyjną. 

Wysokiej jakości

Membrany EPDM i PVC

Nasza firma oferuje fachową pomoc przy wszystkich rodzajach pokryć dachowych na dachach płaskich. W swojej pracy bazujemy na najlepszych produktach wysokiej jakości i stosujemy specjalistyczne materiały termozgrzewalne  oraz nowoczesne membrany dachowe wykonane z EPDM (jest to niezwykle trwały i paroprzepuszczalny materiał, którego nakładanie przebiega niezwykle sprawnie) oraz z PVC. Dobrze zmontowana membrana będzie  służyła przez wiele długich lat, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie i swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Taką firmą jest właśnie  TERMO-DACH SP. Z O.O.

Dla nas awarie nie są problemem. Nasz wykwalifikowany personel szybko wykryje powstałe uszkodzenia, co zminimalizuje, w znacznym stopniu, rozmiar ewentualnych strat i zabezpieczy nie tylko strukturę dachu, ale również konstrukcję budynku wraz z całą instalacją. Wykonujemy wszelkie naprawy oraz nakładamy odpowiednie warstwy izolacyjne jak i uszczelniające. Uszczelnienie dachu stanowi niezwykle ważny aspekt w jego ochronie. Dzięki najnowszym technologiom i nowoczesnym materiałom, TERMO-DACH SP. Z O.O.  poradzi sobie w każdej sytuacji i z każdą usterką, bez względu na jej rozmiar i zawiłość, przywracając pełną funkcjonalność obiektu.

Modernizacja pokryć dachowych

Modernizacja pokryć dachowych

Zajmujemy się również modernizacją pokryć dachowych. Jest to niezwykle ważny proces ulepszenia lub zaktualizowania istniejących pokryć dachowych. Wykonujemy wszystkie niezbędne prace poprawiające wydajność i trwałość izolacji termicznej lub poprawiające estetykę samego dachu. Podejmujemy się prac z papami termozgrzewalnymi, a także z bardzo wytrzymałymi i efektywnie działającymi elastycznymi membranami dachowymi. Modernizacja nie zawsze wiąże się z naprawą – jest również bardzo ważna w momencie zmiany przepisów budowlanych. Dzięki nam każdy dostosuje swój dach do aktualnych wymogów oraz standardów bezpieczeństwa.

Instalacja paneli fotowoltaicznych

TERMO-DACH SP. Z O.O. oferuje także pomoc w instalacji systemów fotowoltaicznych na dachu. Uszkodzenia powłok przy zakładaniu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub podczas prac związanych z czyszczeniem kominów lub montażem różnego typu urządzeń (np. masztów telekomunikacyjnych), są jedną z częstszych przyczyn przecieków i awarii dachów.

Ponadto zajmujemy się prowadzeniem robót na dachach, które są związane z usuwaniem skutków zimy oraz zapewniamy ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych. Fachowe odśnieżanie i usuwanie zalegającego lodu są warunkiem dobrego stanu powłoki dachowej. Należy również pamiętać o zalegających liściach czy  tworzących się zastoinach wody. Gromadzące się resztki organiczne, mogą prowadzić do zatkania systemu odwadniającego i przyczyniać się do powstawania nieszczelności.

Instalacja paneli fotowoltaicznych
W trosce o Państwa bezpieczeństwo,
dodatkowo swoją ofertę, poszerzyliśmy o systemy asekuracyjne, znanej firmy, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zabezpieczeń dachowych – CWL.
CWL

Realizacje przed i po

Chcesz przekonać się o naszych możliwościach?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Masz problem z dachem? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Zadzwoń już dziś i zapisz się na konsultację!
Jesteśmy członkiem stowarzyszenia
Polskich Dachów Zielonych
Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone
World Green Infrastructure Network
NOT