Przeglądy sezonowe dachów płaskich

Zadbaj o stan techniczny swojego dachu

Przeglądy sezonowe dachów płaskich

TERMO-DACH SP. Z O.O. oferuje kompleksowe przeglądy dachu płaskiego zarówno we Wrocławiu, jaki w okolicach. Zapewniamy optymalne ceny! Nasi specjaliści zadbają o to, żeby zadaszenie Państwa budynku było wykonane profesjonalnie, estetycznie i w idealnym stanie technicznym, a jego użytkowanie było w pełni bezpieczne.

Z naszymi Klientami współpracujemy w oparciu o umowy terminowe, które zapewniają cykliczne przeglądy. Sezonowe przeglądy dachów są niezwykle ważne, gdyż można się wtedy upewnić, czy nie powstały uszkodzenia, nieszczelności, pęknięcia. Wiosna i jesień to najlepsze okresy, na sprawdzenie stanu pokrycia, spoin, rynien, opadów oraz elementów wentylacyjnych. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek uszkodzenia, należy natychmiast podjąć działania naprawcze. Nasi fachowcy, mają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą. Posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, które umożliwiają w sposób wzorowy wykonać przegląd techniczny dachu.

Dach Membranowy

Oferowany przez nas przegląd dachu membranowego wykonywany jest niezwykle starannie, z dbałością o każdy detal. Wnikliwie i z uwagą kontrolujemy każdy element zadaszenia tak, aby jego konstrukcja spełniała wszelkie normy bezpieczeństwa. Sprawdzamy membrany dachowe, jakość dachu adekwatnie do warunków wewnętrznych jak i zewnętrznych, wyodrębniamy wodę, analizujemy potencjalne zagrożenia. Nasi pracownicy, to prawdziwi spece od pokryć dachowych. Dzięki nam dachy wyróżniają się wytrzymałością i wieloletnią żywotnością.

Regularne Przeglądy Dachu

O kontroli dachu nie można zapominać, gdyż regularność w tym przypadku jest niezwykle istotna z punktu widzenia bezpieczeństwa. Powinien o tym pamiętać każdy zarządca i właściciel nieruchomości. Dzięki przeglądowi, można w porę wykryć ewentualne usterki, zalegającą wodę i zapobiec kosztownym uszkodzeniom oraz wypadkom. Koszty zaniechań mogą być bardzo wysokie, a konsekwencje przykre.

Metoda barwionego dymu

Zajmujemy się przeglądami różnego rodzaju konstrukcji.
Naszym Klientom oferujemy przegląd dachu:

  • tradycyjnego
  • odwróconego
  • balastowego
  • zielonego

Przystępna cena, precyzja i szybkość działania to cechy charakterystyczne naszej oferty.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo,
dodatkowo swoją ofertę, poszerzyliśmy o systemy asekuracyjne, znanej firmy, z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zabezpieczeń dachowych – CWL.
CWL

Realizacje przed i po

Chcesz przekonać się o naszych możliwościach?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami

Masz problem z dachem? Skorzystaj z pomocy specjalistów!

Zadzwoń już dziś i zapisz się na konsultację!
Jesteśmy członkiem stowarzyszenia
Polskich Dachów Zielonych
Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone
World Green Infrastructure Network
NOT