O Nas

Wszystkie usługi, które świadczymy są wykonywane przez zespół doświadczonych specjalistów. Pracownicy termoDach posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności, które pozwalają im w sposób profesjonalny i rzetelny tworzyć wysokiej jakości pokrycia membranowe.

Nasi specjaliści odbyli liczne szkolenia u producentów. Wszystkie dachy tworzone są zgodnie z ich zaleceniami i rekomendacjami. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy przy doborze odpowiedniej membrany na dach oraz dzielimy się nią oferując profesjonalne doradztwo.

Membrana dachowa

Indywidualnie dopasowane rozwiązania

Wspólnie wybierzemy rozwiązanie z membran dachowych, które z jednej strony będzie dla Państwa korzystne finansowo, z drugiej pozwoli na utrzymanie dachu w niezniszczonym stanie przez długie lata. 

Profesjonalny serwis dachów

Dodatkowo oferujemy również liczne usługi w zakresie serwisu dachów, takie jak odśnieżanie i ocieplanie, renowacja, wymiana, czy remont.

serwis-dachow
membrana-dachowa

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym cennikiem. Fachowcy termoDach przygotują dla Państwa indywidualną wycenę oraz powiedzą, ile kosztuje wykonanie dachu membranowego w Państwa budynku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


Prace na dachach

003 min min
003 min min
015 min min
015 min min
019 min min
019 min min
145
145
31
31
dron 016 min
dron 016 min
DSCF3354
DSCF3354
DSCF3470
DSCF3470