TermoDach na Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD

TermoDach na Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD

 W marcu 2018 roku termoDach, jako renomowana firma zajmująca się montażem pokryć dachowych w technologii PCV I EPDM, miała przyjemność wziąć udział w Targach Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD we Wrocławiu. Celem wystawienia firmy na targach TARBUD było uświadomienie inwestorom z branży budowlanej, jak istotną rolę odgrywa prawidłowe odprowadzanie wody z dachu i tarasu. Czy udało się to? Czy misja firmy zakończyła się sukcesem?

 

termoDach na największych targach branży budowlanej na Dolnym Śląsku

Targi Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD to największa impreza targowa branży budowlanej na Dolnym Śląsku. Co roku w imprezie biorą udział czołowi producenci i dostawcy materiałów, chemii i maszyn budowlanych, stolarki otworowej, dachów, stropów, tarasów, podłóg, posadzek, izolacji, kamienia, maszyn do obróbki kamienia, płyt chodnikowych, asfaltu, kostki brukowej, artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz i wielu innych produktów oraz rozwiązań z zakresu szeroko rozumianej branży budowlanej i kamieniarskiej. Jednym z wystawców była firma termoDach.

 

termoDach - odpowiednia hydroizolacja to podstawa

Firma termoDach udała się na Targi Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD z konkretną misją. “Pojechaliśmy tam, aby pokazać, że liczy się nie tylko dach czy taras w postaci pięknych drewnianych, betonowych lub kompozytowych materiałów tarasowych. Należy pamiętać o tym, że niezbędna jest również odpowiednia hydroizolacja w postaci membrany PVC, która musi odprowadzić wodę gromadzącą się pod wspomnianymi materiałami. Na rynku dostępna jest membrana PVC GT, która stanowi zarówno doskonałą hydroizolację, jak i ostateczną warstwę tarasu” - wyjaśnia Paweł Kozioł, ekspert i właściciel firmy termoDach.

Czy misja termoDach na targach TARBUD została zakończona sukcesem? Jak najbardziej tak! “Okazało się, że nie zawsze inwestorzy indywidualni zdają sobie sprawę z tego, że złe odprowadzenie wody może spowodować zalanie domu po przysłowiowych dwóch opadach" - dodaje Paweł Kozioł.

Jak widać, warto brać udział w tego typu wydarzeniach. Wiedza i wymiana doświadczeń to klucz do sukcesu w każdej branży, także budowlanej.